Rankingi

Obudowa do AirPods 1/2 – TOP 3

To, że słuchawki AirPods 1/2 są rewelacyjne to fakt, do którego nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz ich używał. Co prawda całą paletę swoich możliwości ukazują dopiero po podłączeniu pod inny sprzęt z logiem nadgryzionego jabłuszka. Słuchawki błyskawicznie łączą się z innymi urządzeniami i grają, jak na malutkie „pchełki” całkiem przyzwoicie. Przy czym ich ergonomiczny i dopasowany do ucha kształt sprawia, że nie musimy martwić się o to czy zgubimy je, nawet podczas np. ćwiczeń na siłowni. 

Oprócz słuchawek otrzymujemy również poręczne etui ładujące, które błyskawicznie przedłuża czas korzystania ze słuchawek. Ma ono jednak jedną poważną wadę. Wykonane jest z połyskującego białego plastiku, który jest wyjątkowo śliski oraz strasznie łapie kurz, oraz różnego rodzaju „paprochy”, które osadzają się na etui. Po kilku chwilach w kieszeni lub na biurku etui ładującego AirPodsów 1/2 nie wygląda zbyt dobrze.

Dodatkowo śliski plastik powoduje, że nasze etui ładujące może nam łatwo wyślizgnąć się z ręki, co kosztować może nas jego utratę lub zniszczenie.

Na szczęście dla osób, które szukają dla siebie obudowy do AirPodsów, na rynku pojawiło się ich całkiem sporo. Umożliwiają nam zabezpieczenie i poprawę, i tak już zadowalających, walorów estetycznych naszych słuchawek. 

Poniżej zaprezentujemy Ci jedne z najciekawszych obudów do AirPodsów. Dobraliśmy coś specjalnie dla fanów elegancji, tych potrzebujących czegoś wytrzymałego, jak i tych, którzy szukają czegoś pomiędzy.  


**CENY W ARTYKULE NIE SĄ AKTUALIZOWANE I MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD TYCH W SKLEPIE 🙂

1. ETUI NATIVE UNION MARQUETRY CASE APPLE AIRPODS 1/2

Pierwszy w zestawieniu pojawia się case do AirPodsów wykonany z materiału, którego nie powstydziłyby się najlepsze domy mody. Rzecz dla tych, którzy lubią naturalną prostotę i elegancje. Case ten wykonany jest bowiem z prawdziwej, ręcznie rzeźbionej, włoskiej skóry.

Wzrok przykuwa tutaj ciekawy dobór uzupełniających się kolorów. Ponadto nie ogranicza on dostępu do żadnej z funkcji etui, wciąż dając nam dostęp do m.in. bezprzewodowego ładowania. Prawdziwa esencja wyrafinowanego szyku i wytrzymałości.

CENA: 149,00 zł


2. ETUI SUPCASE UB PRO APPLE AIRPODS, ZIELONE

Potrzebujesz obudowy dla AirPodsów, która ochroni słuchawki w każdych warunkach? Lubisz czasem w przypływie emocji rzucić czymś o ziemie? Etui Supcase UB PRO to idealny wybór dla Ciebie i Twoich słuchawek, którym zapewni pancerną ochronę. Dzięki karabińczykowi przypniesz słuchawki na przykład do swojego paska, plecaka czy gdziekolwiek tylko zechcesz, zapobiegając tym samym możliwości ich wysunięcia się z kieszeni twoich spodni. 

Pancerna wytrzymałość wspomniana na początku to bynajmniej nie rzucanie słów na wiatr. Obudowa ta spełnia wojskowy standard odporności: MIL STD 810G 516.6. Wytrzymała konstrukcja nie wpływa negatywnie na którąkolwiek z funkcji oryginalnego etui ładującego.

CENA: 99,00 zł


3. ETUI URBAN ARMOR GEAR UAG STANDARD ISSUE APPLE AIRPODS

Na końcu listy znalazło się miejsce na jeszcze jedną obudowę do AirPodsów. Tym razem jest to etui, które łączy w sobie wojskowej klasy wytrzymałość: MIL STD 810G 516.6 z nieco bardziej stylowym wyglądem. 

Obudowa ta jest wykonana z sylikonu o chropowatej, antybakteryjnej strukturze. Producent postarał się, aby faktura obudowy praktycznie uniemożliwiała jej wyślizgnięcie się z naszej ręki. Również tutaj znajdziemy funkcjonalny karabińczyk, a idealnie dopasowana obudowa  gwarantuje nam zachowanie pełnej funkcjonalności. 

CENA: 99,00 zł

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także

Rankingi

Jaki hosting stron internetowych wybrać?

Chcąc zacząć przygodę z własną stroną internetową trzeba przemyśleć wiele kwestii. Wiele zależy od tego, czego dotyczyć będzie nasza strona.
Rankingi

Obudowa do iPhone 11 – TOP 5

iPhone 11 to zdecydowanie jeden z najbardziej pożądanych obecnie smartfonów. Ta potężna propozycja Apple wyróżnia się ponadprzeciętną jakością, szklanym tyłem,