Ciekawe

Hosting WordPress od cyber_Folks

Jeśli posiadasz swoją własną stronę opartą o WordPress’a – ten artykuł jest dla Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym. Jak dobrze wiecie, zarówno CMS WordPress jak i firma cyber_Folks nie są nam obce. W końcu blog backupuj.pl jest hostowany właśnie przez tą firmę i zarządzany jest tym CMSem.  Dziś przyjrzymy się jak wygląda i jak działa hosting WordPress i czym on się różni od przeciętnego hostingu. Zapraszamy do czytania!

Czym jest WordPress?

Jeśli czytacie naszego bloga, to zakładamy, że dobrze wiecie czym jest WordPress i jak on działa. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji spotkać się z tą nazwą.. 

Najprościej mówiąc, WordPress to system, który pozwala Wam w bardzo łatwy i przyjemny sposób stworzyć swoją własną stronę internetową, blog, wizytówkę firmy, czy nawet sklep internetowy. Jest on całkowicie darmowy, zawiera ogromną bibliotekę darmowych motywów (czyli w skrócie gotowego stylu/wyglądu Twojej strony) oraz wtyczek, które rozszerzają funkcjonalność Twojej strony. Mogą to być np. Wtyczki dodające do Twojej strony formularz kontaktowy, czy obsługę płatności. 

Czym jest hosting?

Skoro mamy już stworzoną stronę, trzeba gdzieś umieścić jej pliki w taki sposób, by były one dostępne dla każdego. Takie zadanie ma właśnie serwer webowy, jednak zarządzanie takim serwerem wymaga dużej wiedzy technicznej. Dlatego właśnie właściciele stron decydują się na skorzystanie z usług hostingu. Hosting bowiem, zajmuje się udostępnianiem powierzchni na serwerach webowych, pod bardzo łatwym w użyciu panelem. Zapewniają również wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów z naszym kontem hostingowym, bazę wiedzy w której znajdziemy rozwiązania większości kłopotów ze stroną, czy też webinary na których można się wiele nauczyć.

Czym jest Hosting WordPress?

Po krótkim wstępie wiemy już czym jest hosting i czym jest WordPress, teraz powiedzmy sobie – czym jest Hosting WordPress?

Hosting WordPress to tak naprawdę zwykły hosting, dla Twojej strony internetowej, tylko jest on doskonale dopasowany i przystosowany do pracy z jednym, konkretnym systemem – WordPressem. Dzięki takiemu dopasowaniu strona będzie działać błyskawicznie szybko, ale będzie też dobrze zabezpieczona. Ponadto sam panel będzie posiadał opcje dostosowane do WordPressa, które w przypadku innych systemów mogłyby po prostu nie mieć racji bytu.

Z kodem rabatowym: 2KIT-VM26-ARX5

Czy warto zdecydować się na ofertę cyber_Folks?

Powiemy wprost – tak, warto.

Dlaczego? 

Przede wszystkim tak jak już wspomnieliśmy, nasz blog korzysta z tego hostingu, a znamy się na rzeczy 🙂

Optymalne warunki = maksymalna prędkość

Jeśli Wasza strona będzie korzystać z WordPressa, zdecydowanie warto będzie zapewnić jej jak najlepsze warunki do funkcjonowania. Takie właśnie warunki, zapewni Wam specjalnie dedykowany hosting, jaki oferuje cyber_Folks. 

Bezpieczeństwo danych naszej strony

Jak cyber_Folks podaje w swojej ofercie > Hosting WordPress:

“Kopie zapasowe treści co 6h, dostępne do 28 dni wstecz. Potrójna zapora WAF, wychwytująca ataki na Twoją stronę. Śpisz spokojniej.”

Kopie zapasowe bazy co 6 godzin, które trzymane są aż 28 dni wstecz!

Backup to coś, czym inspirowana była nazwa naszego bloga. To coś o czym – niestety – często się zapomina, do momentu, gdy jest on nam najbardziej potrzebny. Dlatego też z pomocą przychodzą nam automatyczne kopie zapasowe, które cyber_Folks wykonuje. Dzięki temu możemy – jak sami podają – spać spokojnie. W przypadku dowolnego problemu z witryną wystarczy nam parę kliknięć, by bez strat naszych danych przywrócić ją do w pełni funkcjonalnego stanu.

Podsumowując z pewnością warto zainteresować się ofertą hostingu dla systemu WordPress od cyber_Folks.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także

Ciekawe

Obudowa do telefonu z „poduszką powietrzną” – wynalazek niemieckiego studenta

Każdemu zdarza się, od czasu do czasu upuścić telefon. Gdy spadnie on ekranem do ziemi, najczęściej możemy poczuć odrobinę strachu podnosząc
Ciekawe

Nadchodzące premiery gier w roku 2020

Chociaż panująca obecnie sytuacja z nowym wirusem zatrzymała na chwilę cały świat, nie można powiedzieć tego o branży gier komputerowych.